Szeretettel üdvözlöm minden kedves leendő ês régi vendégemet honlapomon!

 

 

 Gott Nikolett vagyok,

2011 óta elektro-és szakkozmetikus,Image Peeling szakember,bőrterapeuta,testkezelő,7évig az Amaryllis szalon vezetője voltam.

Azért döntöttem a kozmetikai pálya mellett, mert problémás bőröm miatt gyakori vendég voltam a szépségszalonban, és hónapról hónapra megtapasztaltam, milyen csodálatos ez a munka, hogyan lehet kezelésekkel rendbe hozni a bőrt, apró változtatásokkal, szemöldökszedéssel,formázással, sminkeléssel előnyösebb külsőt varázsolni,vagy akár a rendszeres bőrápolás mellett jó néhány évet letagadni:-)))

Már kozmetikus tanuló koromban is az vonzott, hogyan tudom kiemelni a női szépséget, esetleg változtatni azon, ami nem elég előnyös az arcon,kezelni a bőrproblémákat,tanácsot adni otthoni arcápolásra...

Akkor vagyok elégedett,amikor látom a boldogságot a nők szemében, hogy a kozmetikai megoldások által bizony ők is tudnak szebbek lenni, mint amilyennek gondolták magukat.

Célom,hogy vendégeim a minőségi szolgáltatások igénybevétele alatt mind testi,mind lelki felüdülést nyerjenek,mindig elégedetten távozzanak,és visszatérjenek .

Rendszeresen járok tanfolyamokra, továbbképzésekre, kozmetikai bemutatókra,kiállításokra.

 

Folyamatosan bővítem  készülékparkomat, hogy kedves vendégeimnek a leghatásosabb szolgáltatást tudjam nyújtani, kiemelkedően magas színvonalon.

A mai gazdasági helyzetet figyelembe véve folyamatos akciókkal és ajándékokkal próbálom segíteni vendégeimet,hogy a szépségápolás ilyenkor se kerüljön háttérbe.

He felkeltettem érdeklődésed szolgáltatásaimmal,kérlek keress meg,és legyél Te is vendégem:-)))

 

2011-Kozmetikus ès Elektrokozmetikus Szakirànyù vègzettsèg

2011-Smink tanfolyam

2011-Szempillaèpîtés tanfolyam

2011-Testkezelő szakirànyù vègzettsèg

2012-Tû nélküli mezoteràpia tanfolyam

2012-Solanie Basic tanfolyam

2013-Speciàlis szemkezelô tanfolyam

2013-Nyirokmasszàzs tanfolyam

2014-Speciàlis hatoanyagok szeminàrium tanfolyam

2014-Aha savak tanfolyam

2015-Mesopeptide tanfolyam

2016-Babor basic tanfolyam

2017-Bôresztètika képzès

2017-Bôrfeszesîtô arcmasszàzs tanfolyam

2019-Image Skincare orvosi peelingek szakkèpzès

2019-Solanie referencia szalon

2020-Vagheggi basic,plus ès premium tanfolyamok

2021 februàr-Vagheggi gold partnersègi szint

2022-Vagheggi Gold partner

2023-Carbon peeling laser ès Termage orvosesztètikai gèpek beszerzèse ès elsajàtîtàsa

2023-Larens professzionàlis termèkek tanfolyam

 

A legùjabb professzionàlis hatòanyagokkal ès kezelèsekkel,folyamatosan bôvülô kèszülèkparkkal vàrom kedves Vendègeimet!

2022.szeptembertől új helyen,Csepelen vagyok elérhető az Infinity Szalonban (1214.Budapest,Kossuth Lajos utca 117./1 emelet)

 

 

 
"A szépség nem ismer korhatárt..."

Újdonságok

GDPR Törvényi Változás

2018.06.03 11:10
Kedves Vendégeim! 2018.05.25. életbe lépett EU 2016/679 GDPR Adatkezelési Törvény feltéteiként tájékoztatom kedves Vendégeimet,hogy weboldalam,Facebook oldalam tevékenységeit biztonsági okokból naplózom,a böngészőkbe sütik/cookie kerülhetnek Adataikat bizalmasan kezelem a törvényi előírásoknak...

Információ látogatók számára

2012.01.15 19:35
Kedves Vendégem! Érdemes folyamatosan vissza térned honlapomra,hogy folyamatosan tájékozódhass aktuális akcióimról! Ha bármilyen szakmai tanácsot kérnél bőröd ápolásával kapcsolatban,üzenj nekem:-)))   A szépnek annyi arca van, ahány szem ráfigyel. (Rákos Sándor)

Miért fontos,hogy bőrödnek megfelelő kozmetikumokat használj?

2012.01.15 19:34
  Az optimális eredmény eléréséhez elengedhetetlen a bőrtípusnak megfelelő ápoló termékek használata. A bőr a legnagyobb emberi organizmus. Az egyetlen szervünk, mely érintkezik a külvilággal, továbbá testi-lelki érzéseinket, érzékeléseinket is tükrözi. A legjobb termék is csak akkor...

Kapcsolat